Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tao

Telefon numarası : 18915549586

Free call
Üretim hattı
Biz güçlü bir mühendislik ekibi ve kapsamlı üretim yetenekleri ve kesinlikle en iyi kalite yönetim sistemleri takip ve müşterilerimiz için en kaliteli yedek parça üretmek.

Müşterilerimize geniş seçimleri için uygun teknik özellikler ve yüzlerce ürünümüz var.Şu anda yedek parçalarımız kırktan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç ediliyor.

Klip ve zincir için biz teh teknik olarak yetenekli şirket ve çin'de en büyük üreticisi. Bizim yedek parça kalitesi rakiplerimiz arasında öne çıkıyor.

Tüm yabancı müşteriler bizimle iş görüşmek için sıcak karşılama vardır, en iyi hizmeti, en iyi kaliteyi ve en iyi fiyatı sunmak için elimizden geleni yapmalıyız ve kazan-kazan busins ​​yapabileceğimizi umuyoruz. Mükemmel hizmetimiz altında iyi bir işbirliği yapacağımıza inanıyoruz .

OEM / ODM
Firmamız oem iş üstlenebilir. soruşturma detayları ile bize e-posta hoş geldiniz. Biz dünyanın her yerinden ortakları ile işbirliği arıyoruz.

OEM ve ODM bizim için availbe vardır.

Müşteri kendi tasarım çizim sağlayabilir, biz çizim olarak üretmek.

Müşteri bize ürünlerin gereksinimi söyle, biz tasarım yapmak ve onlarla onaylayın. Çizimi revize edebilir ve onaylayabilir, üretime başlarız.

Sturcture, renk, malzeme müşteri ihtiyacına göre özelleştirilebilir.

Ar-Ge

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin