Suzhou Yifeier Machinery Equipment Co., Ltd.

Suzhou Yifeier Makine Ekipmanları Co, Ltd

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: Yifeier
No. Çalışanları: 100~120
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Suzhou Yifeier Makine Equipment Co, Ltd yapma ve dokuma tezgahı parçaları satan uzmanlaşmıştır.

İyi ekipmanları ve mükemmel grup ile, biz makul fiyat ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilmektedir. Biz de numune veya çizimler olarak üretim operasyonları metal veya plastik ürünler tedarik.

Ürünlerimiz yıllardır küresel pazarlara ihraç edilmiştir. En kaliteli ürünlerimiz için üstün bir üne sahibiz. Sonuç olarak, her yıl yeni bir satış rekoru kırıyoruz.

Kalitemizi ve yönetimimizi her zaman geliştiriyoruz. Bu amacımız doğrultusunda size en kaliteli ürünleri en iyi fiyatla sunmaya ve daha fazla avantaj sağlamaya çalışıyoruz!

Geçmiş
Satış performansımız istikrarlı bir şekilde büyüdü ve dünyanın her yerinden müşterilerden daha fazla işbirliği aldık. En kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizden iyi bir üne sahibiz.

Biz Sulzer, Picanol, Tsudakoma, Toyota, Nissan, Dornier, Somet, Vamatex tezgahları için uygun dokuma tezgahı parçaları yapma ve satış konusunda uzmanlaşmıştır. İyi ekipmanları ve mükemmel grup ile, biz makul fiyat ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilmektedir.
Hizmet
Sizin için daha fazla değer yaratmak için çalışıyoruz ve Çin'de tekstil makineleri yedek parça tedarikçisinin lideri olmak için çalışıyoruz.

Yifeier deneyimli mühendis ekibi ve kalite test ekipmanları ürünlerin kalitesini sağlamak için.

Yifeier yeterli stoklarımız var, piyasada yeterli tedarik var. Ve en kısa sürede mal gönderebilirsiniz.

Yifeier standartlaştırma ambalaj ve nakliye sağlamak. Ve malların güvenliğini sağlayabilir.

Ekibimiz
Ekibimiz üretim, satınalma, kalite kontrol, satış sonrası servis, finans ve yönetim departmanından oluşmaktadır. Her bölümün her biri kendi işlevleri, uyumlu işbirliği ve yüksek verimliliği olan açık bir iş bölümü vardır.

Sizin için daha fazla değer yaratmaya çalışıyoruz ve Çin'de tekstil makineleri yedek parça tedarikçisinin lideri olmaya çalışıyoruz.

Biz dokuma tezgahı için yedek parça çeşitli tedarik ilgileniyoruz. İyi ekipman ve mükemmel grup ile, biz makul fiyat ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilmektedir.


Güvenilirlik ve dürüstlük sayesinde, giderek daha fazla müşteri bizimle çalışmaktan hoşlanıyor ve satış hacmimiz her yıl büyüdü.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin